Tentinės konstrukcijos

Mūsų arsenale yra didelis tentinių konstrukcijų pasirinkimas, tinkantis įvairioms situacijoms. Mes gaminame tentines konstrukcijas iš aukštos technologijos modernių medžiagų, pirkėjams siūlydami ne tik funkcionalius, bet ir gražius architektūrinius sprendimus.

Konstrukcijų pranašumai
LUXTENT

Без промежуточных опор

Cinkuoto plieno rėmas

Негорючий архитектурный тент

Nedegus architektūrinis tentas

Опыт работы более 10 лет

Darbo patirtis Lietuvoje ir užsienyje daugiau nei 10 metų

Итальянская технология

Be tarpinių atramų

Ветровые и снеговые нагрузки

Atsparios oro sąlygoms

Долговечная архитектурная тентовая ткань

Ilgaamžis architektūrinis tentinis audinys

ArcoTenso

ArcoTenso

Funkcionali tentinė konstrukcija iš cinkuoto plieno be tarpinių atramų pagaminta pagal itališką technologiją. Dydis gali svyruoti nuo 25 m2 iki begalybės dėl galimybės prijungti modulius. Aukštos kokybės architektūrinis tentinis audinys atlaiko visas oro sąlygas, todėl konstrukcija yra universali, tinkanti bet kokiems renginiams, nepriklausomai nuo sezono.

EcoChalet

EcoChalet

Patvari dizainerio tentinė konstrukcija eko-stiliaus vertintojams. Klijuotų sijų rėmas ir specialios metalinės jungtys gali atlaikyti bet kokias oro sąlygas. Kupolas pagal kliento pageidavimą gali būti skaidris arba gali būti pagamintas iš specialaus reikiamos spalvos architektūrinio audinio. Tokia konstrukcija yra elegantiškas sprendimas kavinėms, terasoms, užmiesčio namams, renginiams.

Membrane

Membrane

Tentinės konstrukcijos Membrane projektuojamos individualiai tais atvejais, kai reikia nestandartinių sprendimų. Pagamintos be tarpinių atramų, pritvirtinamos inkarais ir pasižymi išskirtine atviro kupolo forma, jose gali tilpti nuo 100 žmonių, priklausomai nuo konstrukcijos modelio ir dydžių. Idealiai tinka poilsio zonoms esant vasaros karščiams ir vakarėliams bet kuriuo metų laiku, sporto aikštelėms ir viešojo maitinimo zonoms.

EcoPergola

EcoPergola

Funkcionali ir ekologiška tentinė konstrukcija su minimaliu dizainu. Pagaminta pagal itališką technologiją, gali būti įstiklinta arba padengta bet kokios spalvos architektūriniu audiniu. Dažniausiai ji naudojama privatiems pastatams kaip pastogės, terasų stogai, namo priestatai, taip pat restoranų verslui išskirtinėms terasoms kurti.

Populiarios konstrukcijos