Klijuota medienos palapinė — EcoChalet

Struktūrinio dydžio parinktys

EcoChalet 36 m²

Модель EcoChalet 36м2
Modulio parametrai

Plotis:
Ilgis:

6 m
6 m

Talpa

Banketas:
Bufetas:

20 asm.
30 asm.

EcoChalet 64 m²

Модель EcoChalet 64м2
Modulio parametrai

Plotis:
Ilgis:

8 m
8 m

Talpa

Banketas:
Bufetas:

40 asm.
50 asm.

EcoChalet 100 m²

Модель EcoChalet 100м2
Modulio parametrai

Plotis:
Ilgis:

10 m
10 m

Talpa

Banketas:
Bufetas:

70 asm.
85 asm.

Gaukite komercinį pasiūlymą
EcoChalet statybai

  PardavimaiNuomaPriežiūra


   

  Bet kokios konstrukcijų sujungimo galimybės

  Medinės palapinės gali būti sujungtos viena su kita, kad susidarytų bet kokios formos figūros. Tuo pačiu metu kvadrosferinės palapinės gali būti įvairių dydžių, taip pat gali būti sujungtos viena su kita. Bendras pakabinamų konstrukcijų plotas gali siekti kelis šimtus kvadratinių metrų. Tuo pačiu metu nepageidautina konstrukcijų išdėstyti kvadrato pavidalu, nes gali susidaryti drėgmės kaupimosi vieta.

  Medinių konstrukcijų panaudojimo galimybės

  Maitinimo verslas

  Trijų modulių prijungimo pavyzdys

  Medinės palapinės puikiai tiks organizuojant vasaros terasą restoranams ir kavinėms. Renkantis vietą, kur galite valgyti ir atsipalaiduoti, dauguma žmonių mieliau ilsisi verandoje. Naudojant medines palapines, jums nebus sunku pasirinkti montavimo vietą: tiks pastato stogas, paplūdimys, miesto centras. Kvadrosferinės palapinės priskiriamos laikinųjų konstrukcijų kategorijai, tai reiškia, kad statinio įrengimui nereikia daug patvirtinimų. Patikimą apsaugą nuo vėjo, saulės ir lietaus suteiks restoranas iš klijuotos laminuotos medienos, o medinis karkasas atrodys stilingai ir moderniai. Medinė palapinė – tai medžiagų natūralumas, kuris harmoningai įsilies į bet kokią aplinką.

  Мебель для Lounge

  Renginiai ir vakarėliai

  Dviejų modulių sujungimo pavyzdys

  Prašmatni vieta grandioziniams vakarėliams ar privatiems vakarėliams gali būti medinė palapinė. Kvadrosferos kupolas nepaliks abejingų, lengvų ir elegantiškų Jūsų svečių, užkariaus socialinius tinklus ir taps vakaro akcentu. Medinė konstrukcija organiškai atrodys tiek centrinėse miesto plėtros srityse, tiek privačiame sektoriuje. Iš ko pagaminta palapinė? Medinis rėmas, markizės užvalkalas pagamintas iš nedegios medžiagos. Patogumu palapinė niekuo nesiskiria nuo įprastų restoranų terasų ar verandų. Pasirinktinai papildomų modulių pagalba galite organizuoti persirengimo kambarį, drabužinę, tualetą. Medinės palapinės — raktų nuoma! Pasirūpiname visais techniniais klausimais. Jei planuojate įsigyti palapinę, mes išsamiai pakonsultuosime ir padėsime išsirinkti modelį pagal jūsų tikslus.

  Шатер для праздничных мероприятий

  Parodos ir pristatymai

  Trijų modulių prijungimo pavyzdys

  Pirmas įspūdis svarbus. Štai kodėl verta rimtai žiūrėti į prekių ir paslaugų pristatymą. Įsigyti kvadrosferą – spalvingą medinę palapinę – tai nustebinti publiką ir stendas išsiskirti iš konkurentų. Jeigu ieškote naujų klientų, partnerių, investuotojų, medinė palapinė pabrėš Jūsų statusą ir įmonės solidumą. Renkantis dizainą verta atsižvelgti į eksponatų tūrį, reikalingų zonų skaičių, vietą, oro sąlygas. Nuomotis medines palapines yra gerai, nes erdvę galima praplėsti tiksliai pagal savo parametrus, kiekvieną kartą pasirenkant geriausią sprendimą konkrečiam renginiui.

  Mediniai namai ir glampings

  Penkių modulių prijungimo pavyzdys

  Turistinės zonos neįsivaizduojamos be medinių palapinių konstrukcijų! Kad nepriklausytumėte nuo oro permainų ir patogiai pailsėtumėte, rekomenduojame pasvarstyti apie keturkampę medinę palapinę, kurią būtų galima naudoti kaip atskirą glamping ar biurų pastatą. Didelis modelių pasirinkimas nuo mažų iki didelių projektų leis naudoti struktūrą beveik bet kuria kryptimi. Mūsų nuomone, medinių palapinių pirkimas būtų logiškas sprendimas, ypač nuolatinėms stovyklavietėms ar turizmo centrams.

  Gaukite komercinį pasiūlymą
  EcoChalet statybai

   PardavimaiNuomaPriežiūra


    

   Konstrukcijų EcoChalet galerija

   Pagrindiniai modelio pranašumai

   Vėjo ir sniego apkrovos

   NSM bandymų protokolai

   Be tarpinių atramų

   Itališka technologija

   Pilnas medinių palapinių komplektas

   Rėmo komplektas

   Брус
   Klijuota sija
   Комплектующие из нержавеющей стали
   Nerūdijančio plieno priedai
   Стальные оцинкованные коннекторы
   Plieninės cinkuotos jungtys

   Dangos medžiaga

   Негорючий архитектурный тент
   Nedegus architektūrinis tentas
   Прозрачная ПВХ ткань
   Skaidrus PVC audinys
   Выбор цвета по RAL
   Spalvos pasirinkimas pagal RAL

   Sienų komplektas

   Стена сплошная белая или прозрачная
   Vientisa balta arba skaidri siena
   Стена сплошная с дверью
   Pakeliama siena
   Остекление арки
   Stiklinės sienos (durys pasirinktinai)

   Medinės palapinės

   EcoChalet – Eko stiliaus, kupolo formos modelis. Natūralaus atspalvio klijuotų medinių sijų rėmas atrodo labai įspūdingai iš išorės, o viduje jis sudaro jaukią šviesią aplinką be tarpinių atramų. Kupolas gali būti įstiklintas arba pagamintas iš specialaus bet kokios spalvos ir skaidrumo tentinio audinio, pagal kliento pageidavimą konstrukcijos rėmas gali būti išdažytas bet kokia spalva. Galimas papildomas fasado ar atskirų zonų spaudos uždėjimas.

   Be puikios išvaizdos, modelis pasižymi ir geromis eksploatacinėmis savybėmis — jis yra stiprus ir patikimas, lengvai atlaiko vėjo ir sniego apkrovas ir gali būti naudojamas ištisus metus.

   EcoChalet taps elegantišku terasų, baseinų zonų, sodybų, kavinių ir restoranų, lauko poilsio zonų įrengimo sprendimu.

   Kiti modeliai