Privatumo politika

Jūsų privatumas mums yra labai svarbus. Mes norime, kad jūsų naudojimasis internetu būtų kuo malonesnis ir naudingesnis, o jūs galėtumėte būti visiškai ramus naudodamas informaciją, įrankius ir galimybes, kurias siūlo internetas.
Asmeninė informacija, gauta registracijos metu (arba bet kuriuo kitu metu), naudojama parengti pasiūlymą arba atsiųsti katalogą pagal jūsų prašymą. Jūsų informacija niekada nebus dalijama trečiosiois šalims ir neparduota. Tačiau mes galime iš dalies atskleisti asmeninę informaciją ypatingais atvejais, aprašytais „Sutikimas su naujienlaiškiu“.

Kokie duomenys yra renkami svetainėje

Jei norite savo noru užpildyti formą, kad gautumėte įmonės katalogą ir pasiūlymą, naudodamiesi registracijos forma išsiųsite savo vardą ir el. Laišką.

Kokiu tikslu renkami šie duomenys

Vardas naudojamas asmeniškai su jumis susisiekti, o jūsų el. Paštas naudojamas laiškams, naujienoms, naudingai medžiagai, pasiūlymams siųsti. Jūsų vardu ir el. Paštu jokiomis aplinkybėmis niekada nebus dalijamasi su trečiosiomis šalimis, išskyrus atvejus, susijusius su įstatymų laikymusi.
Galite bet kada atsisakyti pašto siuntimo ir ištrinti savo kontaktinę informaciją iš duomenų bazės, kiekviename laiške spustelėdami atšaukimo nuorodą.

Kaip naudojami šie duomenys

Šių duomenų pagalba mes renkame informaciją apie svetainės lankytojų veiklą, siekiant pagerinti svetainės turinį, funkcionalumą ir dėl to sukurti aukštos kokybės paslaugas lankytojams. Galite bet kada pakeisti savo naršyklės nustatymus, kad naršyklė blokuotų visus failus arba praneštų apie šių failų siuntimą. Atminkite, kad kai kurios funkcijos ir paslaugos gali tinkamai neveikti, jei jūsų failai yra išjungti.

Kaip saugomi šie duomenys

Mes naudojame įvairias administracines ir technines saugumo priemones, kad apsaugotume jūsų asmeninę informaciją. Mūsų įmonė vadovaujasi tarptautiniais kontrolės standartais, kuriais siekiama tvarkyti asmeninę informaciją, įskaitant tam tikras kontrolės priemones, skirtas apsaugoti internete surinktą informaciją.
Mūsų darbuotojai mokomi suprasti ir įgyvendinti šias priemones, jie supažindinami su mūsų privatumo pranešimu, taisyklėmis ir gairėmis.
Nors mes darome viską, kad apsaugotume jūsų asmeninę informaciją, Jūs taip pat turėtumėte imtis priemonių ją apsaugoti.
Mes primygtinai rekomenduojame naršant internete imtis visų įmanomų atsargumo priemonių. Mūsų valdomose paslaugose ir svetainėse yra numatytos priemonės apsaugoti nuo infrmacijos nutekėjimo, neteisėto naudojimo ir mūsų valdomos informacijos pakeitimo. Nors darome viską, kad užtikrintume savo tinklo ir sistemų vientisumą ir saugumą, negalime garantuoti, kad mūsų saugumo priemonės užkirs kelią neteisėtai trečiųjų šalių įsilaužėlių prieigai prie šios informacijos.
Jei ši privatumo politika pasikeis, apie šiuos pakeitimus perskaitysite šiame puslapyje arba ypatingais atvejais gausite pranešimą el. Paštu.