Medinės pergolės

EcoPergola

Modelių serija EcoPergola

EcoPergola 16м2

Dizaino dydžio parinktis

EcoPergola 16 m²

Modulio parametrai

Plotis:
Ilgis:

4 m
4 m

Talpa

Banketas:
Bufetas:

10 asm
16 asm

EcoPergola 24м2

Dizaino dydžio parinktis

EcoPergola 24 m²

Modulio parametrai

Plotis:
Ilgis:

4 m
6 m

Talpa

Banketas:
Bufetas:

10 asm
16 asm

EcoPergola Individual

EcoPergola Individual

Gaukite komercinį pasiūlymą
EcoPergola statybai

Pilnas medinių pergolių komplektas

Rėmo komplektas

Брус
Klijuota sija
Комплектующие из нержавеющей стали
Nerūdijančio plieno priedai

Dangos medžiaga

Негорючий архитектурный тент
Nedegus architektūrinis tentas
Закаленное стекло триплекс (опционально)
Grūdinto stiklo stiklinimas (pasirinktinai)
Прозрачная ПВХ ткань
Skaidrus
PVC audinys
Поликарбонат (опционально)
Polikarbonatas (pasirinktinai)
Тонированная ПВХ ткань
Tonuotas
PVC audinys
Выбор цвета по RAL
Spalvos pasirinkimas pagal RAL

Pagrindiniai modelio pranašumai

Vėjo ir sniego apkrovos

NSM bandymų protokolai

Be tarpinių atramų

Itališka technologija

EcoPergola

Konstrukcijų EcoPergola galerija

Gaukite komercinį pasiūlymą
EcoPergola statybai

Medinės pergolės restoranui ir cafe

Minimalistinė ir stilinga stačiakampė pergola restoranams su patvariu mediniu karkasu iš klijuotos medienos be tarpinių atramų. Ši pergola gali būti montuojama atskirai arba greta pastato ir tinkama naudoti ištisus metus.

Pergolę papildo stiklo danga arba specialūs įvairių spalvų ir tekstūrų PVC palapinės audiniai; prekės ženklas taip pat galimas kliento pageidavimu. Minimalus EcoPergola plotas yra 16 m2, tačiau didelėms erdvėms galima pagaminti bet kokio dydžio tentus.

Dėl savo funkcionalumo ir praktiškumo EcoPergola yra puikus pasirinkimas kavinėms ir restoranams. Jis plačiai naudojamas HoReCa segmente, siekiant padidinti sėdimų vietų skaičių, terasų, atvirų aikštelių ir laisvalaikio zonų įrangą, taip pat privačiame sektoriuje kuriant jaukias ir stilingas terasas.

Pergolės konstrukcija yra lauko sodo elementas, sudarantis tamsesnį taką, praėjimą arba sėdimąją zoną iš vertikalių stulpų ar stulpų, kurie paprastai palaiko skersines sijas ir tvirtas atviras groteles.

Parduodamos medines pergolos Lietuvoje

Dizaino konstrukcijos komercinei veiklai, mūsų pergolės restoranams ir viešbučiams prisitaiko prie bet kokio tipo eksterjero ir leidžia padidinti savo pajėgumus ištisus metus. Įrengiant pergola restoranui privalumas yra tai, kad jai nereikia sunkių konstrukcijų.

Jūsų verslo veiklos sėkmė priklauso nuo jūsų sugebėjimo pritraukti ir išlaikyti klientus, tačiau norint pasiekti šį tikslą, reikia tinkamai optimizuoti ir derinti kelis veiksnius. Jūsų produktų ir paslaugų kokybė yra labai svarbi, tačiau taip pat turite žinoti, kaip parduoti savo įvaizdį ir padidinti savo matomumą. Pergolė yra estetiška, patogi ir funkcionali konstrukcija. Jei jis išdėstytas strategiškai, jis gali pridėti didelės vertės jūsų reaguojančiam pasiūlymui. Čia pasirodo restorano pergola medine, kaip universalus ir elegantiškas sprendimas, skirtas eksploatuoti ir pritaikyti pagal jūsų poreikius.

Jūsų restoranai, picerijos, barai, alaus daryklos ir viešbučiai yra lankomi ištisus metus, tačiau tikrasis lankytojų pikas daugeliui jūsų būna pavasarį ir vasarą, kai klimatas šiltesnis.

Neatsitiktinai dauguma restoranų stengiasi apsisaugoti nuo klimato pavojų įrengdami žaliuzes, uždengtas medines pergolos ar neperšlampamus skėčius, šios erdvės maksimaliai optimizuojamos net ir pradėjus vėsti, žiemos nepatogumus bandant kompensuoti įrengiant, šildymo sistemos. Tačiau smarkaus lietaus, stipraus vėjo ar ypač sunkių oro sąlygų atveju šie sprendimai nėra idealūs ir jų gali nepakakti.

Mūsų barams ir restoranams skirtos pergolės yra tvirtos konstrukcijos, leidžiančios sukurti jaukią, saugią ir vėdinamą aplinką, nepaisant oro sąlygų ar sezono. Jie leidžia priimti klientus ištisus metus, padidinti pajėgumus, taigi ir pajamas.

Kiti modeliai